Додаткова інформація

 

Ідентифікатор об'єкта будівництва (закінченого будівництвом об'єкта)ІДЕНТИФІКАТОР БУДІВЛІ АПАРТАМЕНТІВ 1: 01.2400747.4984503.20240418.65.0000.79, ІДЕНТИФІКАТОР БУДІВЛІ АПАРТАМЕНТІВ 2: 01.2400764.4984550.20240418.90.0000.46
відомості про замовника будівництва, девелопера будівництва (за наявності), управителя фонду фінансування будівництва (за наявності):ЗАМОВНИК БУДІВНИЦТВА: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИКОТАЖНА ФАБРИКА "ПРОМІНЬ"
найменування юридичної особи, у тому числі скорочене (за наявності);ПОВНЕ НАЙМЕНУВАННЯ: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРИКОТАЖНА ФАБРИКА "ПРОМІНЬ", СКОРОЧЕНЕ НАЙМЕНУВАННЯ: ТОВ "ТРИКОТАЖНА ФАБРИКА "ПРОМІНЬ"
ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичної особи - нерезидента - код/номер з торговельного, банківського чи судового реєстру або номер реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи);Код ЄДРПОУ 32712601
організаційно-правова форма;ТОВ
відомості про керівника юридичної особи та про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо (за наявності): прізвище, ім'я, по батькові, дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи;САВИЦЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА, ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПРЕДСТАВНИЦТВА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІ
місцезнаходження юридичної особи;УКРАЇНА, 79039, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.,МІСТО ЛЬВІВ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, БУДИНОК 31
інформація для здійснення зв'язку з юридичною особою: телефон, адреса електронної пошти; 
дані про перебування юридичної особи у процесі припинення;юридична особа не перебуває в процесі припинення
дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації, у тому числі відомості про розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора;юридична особа не перебуває в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
відомості про генерального підрядника або підрядника (якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників)Товариство з обмеженою відповідальністю "РІЕЛБУДСТИЛЬ"
запланований квартал, рік прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта;2 квартал 2026 р.
відомості про право на виконання будівельних робіт з посиланням на відповідні відомості та документи в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва;Посилання на відомості 
відомості про хід будівництва (щомісячні фотографії об'єкта, графік виконання робіт та стан його виконання);Посилання на хід будівництва
умови придбання та ціна майбутніх об'єктів нерухомості або спосіб її визначення;

ціна буде зазначена для кожного об'єкта, умови придбання будуть у відповідному розділі на сайті: 

  1. ціни на помешкання
  2. ціни на комерцію
  3. ціни на паркінги
  4. умови придбання
проект договору купівлі-продажу майбутнього об'єкта нерухомості (перший продаж)/договору про участь у фонді фінансування будівництва/договору про резервування (бронювання) об'єкта (частини об'єкта) житлового будівництва;посилання на розділ договори / або посилання на гугл-документ Договору або .пдф Договору для скачування
Розташування та генеральний план населеного пунктум.Львів, вул.Т.Шевченка,31
ПоверховістьПерший пусковий комплекс - 10 поверхів, другий пусковий комплекс - 7 поверхів.
Умовна висота об’єктаПерший пусковий комплекс +34,700, другий пусковий комплекс +22,800.
Тип та матеріал фундаментівФундаментна плита, шпунтові ряди у місцях примикань до сусідніх існуючих споруд (перший пусковий комплекс). Фундаменти з приямками ліфтовими (відповідно до ТЗ на ліфт). Фундамент – монолітні залізобетонні плити товщинами 400-750мм. Паркінг – 400мм. Секція С-1.1 – 750мм. Секція С-1.2 – 750мм. Секція С-2 – 600мм. Перший пусковий комплекс: Підземний поверх: Наливна підлога, товщиною 0,1 м (фінішне покриття). Залізобетонна плита, товщиною 0,4 м. Цокольний поверх: Плитка керамічні на клею, товщиною 0,02 м. Гідроізоляція обмазувальна. Стяжка цементно-піщана М100, товщиною 0,08 м. Утеплення ЕППС, товщиною 0,15 м. Пароізоляційна плівка, товщиною 0,001 м. Залізобетонна плита, товщиною 0,715 м. Друий пусковий комплекс: Цокольний поверх: Плитка керамічні на клею, товщиною 0,02 м. Гідроізоляція обмазувальна. Стяжка цементно-піщана М100, товщиною 0,08 м. Утеплення ЕППС, товщиною 0,15 м. Пароізоляційна плівка, товщиною 0,001 м. Залізобетонна плита, товщиною 0,6 м.
Конструкція та матеріал зовнішніх стінПерший та другий пускові комплекси. Зовнішні стіни: Цокольний поверх - Розчин цементно-піщаний, М75. Керамічна цегла, М100. Решту - Газобетонні блоки товщиною 250 мм, марки Д400 на клею. Утепленням пінопластом товщиною 150 мм, та оздобленням мінеральною штукатуркою. 
 Матеріал та технологія зведення каркасу (зазначається для об’єктів з каркасною конструктивною системою)

Конструктивна схема будинку – повний залізобетонний безригельний каркас з діафрагмами жорсткості та стінами ліфтового блоку у якості ядра жорсткості. 

Просторова жорсткість споруди забезпечується колонами, діафрагмами та монолітним перекриттями/покриттям. 

Прийняті конструкції та вироби: 

- Стіни підземної частини – залізобетонні монолітні стіни - 250 мм; 

Вертикальні несучі елементи – монолітні колони, пілони, діафрагми у підземній частині -2 пов. – монолітні залізобетонні січенням 350х900, 350х800мм, діафрагми 250мм. -1 пов. – монолітні залізобетонні січенням 300х900, 300х800мм, діафрагми 250мм. Бетон класу С25/30 - С32/40; 

Колони, пілони 1-го поверху і вище – монолітні залізобетонні січенням 250х900, 250х800мм. 250х1200мм. Бетон класу С25/30 

- Перекриття над паркінгом– монолітна залізобетонна плита товщиною 250мм, бетон класу С32/40 - Перекриття типового поверху – монолітна залізобетонна плита товщиною 200мм, бетон класу С20/25 

- Сходи та перехідні площадки – монолітні залізобетонні – 150-200мм. бетон класу С20/25, опираються на монолітні стіни сходової клітки. - Зовнішні стіни - кладка з газоблоку; 

- Міжквартирні стіни та внутрішні перегородки - газоблок; - Перемички - збірні залізобетонні. Для прорізів 610мм і менше використовувати стержні арматури А500С з опиранням не менше 200мм. 

Суміщене покриття: Залізобетонна плита товщиною 200 мм з утепленням ЕППС товщиною 220 мм та стяжкою 50 мм. 

Перекриття над неопалювальним підвалом: Залізобетонна плита товщиною 200 мм з утепленням ЕППС товщиною 170 мм та стяжкою 50 мм.

 Клас енергетичної ефективності об’єкта (у випадках, передбачених Законом України “Про енергетичну ефективність будівель”) Клас "В"
 Тип опалення

Запроектовано децентралізовану систему теплопостачання. Джерело - газова дахова котельня, розташована на даху будівлі першого пускового комплексу. 

Розподіл теплоносія здійснюється в ІТП (перший пусковий комплекс) та в технічному приміщенні (другий пусковий комплекс). Система опалення житлових приміщень - поквартирна двотрубна, тупикова з примусовою циркуляцією від вертикальних стояків з обліком споживання теплової енергії для кожної квартири. 

Стояки опалення та шафи з квартирними теплолічильниками запроектовано за межами квартир в нішах стін, в доступних, для зняття показів та обслуговування арматури, місцях. Розподільчі трубопроводи до кожної квартири прокладаються пристінно приховано в товщі підлоги. 

Теплоносій - вода з розрахунковою температурою Т1 = 80°С, Т2 = 60°С. Поліпропіленові трубопроводи системи радіаторного опалення прокладаються в товщі підлог. Трубопроводи ізолюються по всій довжині теплоізоляцією. 

Опалення насосних та електрощитових запроектовано електричними конвекторами, у вологозахищеному виконанні.

 Тип і джерело водопостачання

Джерелом господарсько-питного водопостачання комплексу згідно техумов прийнято існуючий кільцевий господарсько-протипожежний водопровід міста. Запроектовано внутрішніє господарсько-питне, протипожежне та гаряче водопостачання. 

Водолічильні вузли розміщуються в приміщенні насосної в кожному будинку. Для забезпечення необхідного тиску та витрат води споживачами в будинках передбачено насосну установку підвищення тиску. На вводах в кожні апартаменти передбачено водомірні вузли. 

Приготування гарячої води здійснюється ємнісними водонагрівачами. Внутрішні мережі господарсько-питного водопроводу монтуються із труб поліпропіленових, армованих скловолокном. Система опалення комерційних приміщень - двотрубна тупикова з примусовою циркуляцією від вертикальних стояків, окремими вітками від розподільчої гребінки. Для кожного комерційного приміщення передбачено встановлення теплолічильників для обліку теплової енергії.

 Тип і спосіб відведення стоків

 Запроектовано побутову та ливневу каналізацію. Норми водовідведення побутових стоків приймаються рівними нормам водоспоживання у відповідності із ДБН В.2.5.64:2012. 

В системах внутрішньої каналізації відведення стічних вод здійснюється самопливними трубопроводами із поліпропіленових каналізаційних труб. Стояки внутрішньої побутової каналізації прокладаються в шахтах та нішах стін. 

Для відведення дощових та талих вод з покрівлі будинку запроектована самопливна система внутрішніх водостоків. Для запобігання намерзанню, водостічні воронки передбачено з електропідігрівом. 

Відведення стоків від споживачів офісних приміщень передбачається окремими системами до внутрішньоквартальної мережі каналізації, що проектується, та далі до існуючої міської мережі.

Тип вентиляції

Вентиляція житлових квартир - природна, припливно-витяжна. Загальна система кондиціонування відсутня. 

З кожної кухні, ванної кімнати, вбиральні або суміщеного санвузла запроектований індивідуальний витяжний канал з приєднанням до збірної шахти. 

Вентиляція комерційних приміщень - природна. Приплив здійснюється через вікна, витяжка - вентиляційними внутрішньостіновими каналами. Для кожного санвузла комерційних приміщень запроектовано індивідуальний вентиляційний канал. Проектом передбачено влаштування окремих систем припливної та витяжної вентиляції для паркінгу (перший пусковий комплекс).

Висота приміщень (від підлоги до стелі)Висота підвального та цокольного поверхів - 2,7 м. Висота типового поверху 2,5 м
Кількість квартирПерший пусковий комплекс - 200 квартир, 10 офісів. Другий пусковий комплекс - 63 квартири та 9 офісів.
Ліфти та піднімальні пристрої

Перший пусковий комплекс: Ліфт пасажирський, прохідний, вантажопід’ємністю 630 кг Ліфт транспортування протипожежних підрозділів (ЛТПП), вантажопід’ємністю 1000 кг 

Другий пусковий комплекс: Ліфт пасажирський, вантажопід’ємністю 630 кг Ліфт транспортування протипожежних підрозділів (ЛТПП), вантажопід’ємністю 1000 кг

Наявність закритої прибудинкової території, інформація про об’єкти благоустрою

Проектом передбачається влаштування зелених зон з зеленими насадженнями різного типу, встановлення лавок для відпочинку, та сміттєзбиральних урн біля входів в будівлі. 

Покриття тротуарів – бруківка типу ФЕМ різного візерунку та кольору. Покриття доріг – посилена бруківка, асвальтобетон. Покриття спортивних, дитячих та інших майданчиків – спеціальні матеріали. 

Проектовані елементи благоустрою: майданчик для відпочинку дорослих, стоянка автомобілів на 2 місця, для інвалідів, майданчик роздільного збирання ТПВ.

Забезпеченість доступності прибудинкової території об’єкта для маломобільних груп

Проектом передбачені безпечні підходи і під”їзди до будинків, в тому числі неповносправних осіб, дітей. Для доступу до офісних приміщень передбачені пандуси з нормативними ухилами. 

Для доступу в житлові квартири передбачені ліфти з двохсторонніми входами. Для паркування автомобілів осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачені спеціальні (3,5х5м) паркомісця. 

Ширина шляху руху на основних пішохідних напрямках, вздовж вулиць, для забезпечення безперешкодного зустрічного руху інвалідів на кріслах-колясках, передбачена не менше 1,8 м з урахуванням габаритних розмірів крісел-колясок відповідно до чинних нормативних документів. 

Поздовжній уклон шляху руху, по якому можливий проїзд інвалідів на кріслах-колясках, не перевищує 5 %, поперечний уклон шляху руху в межах 1-2 %. Висота бордюрів по краях пішохідних шляхів прийнята не більше 0,05 м. 

Висота бортового каменю в місцях перетину тротуарів із проїзною частиною, а також перепад висот бордюрів, бортових каменів уздовж експлуатованих газонів і озеленених майданчиків, що прилягають до шляхів пішохідного руху, не перевищує 0,04 м. Покриття із бетонних плит зі швами не > 0,015 м Для відкритих сходах на перепадах рельєфу прийнято ширину проступів 0.4м, а висоту підйомів сходинок 0,12м.

Наявність та тип паркінгу, кількість паркомісцьПідземна автостоянка місткістю 18 м/м
Інформація про наявність захисних споруд цивільного захисту, в тому числі споруд подвійного призначення

В підземному поверсі першого пускового комплексу запроектоване приміщення подвійного призначення (паркінг/укриття) для мешканців та відвідувачів будівлі з розрахунку перебування в ньому до 48 годин згідно вимог ДБН В.2.2-5:2023 Захисні споруди цивільного захисту. 

Запроектоване основне приміщення укриття має площу 310,07м.кв. Також для укриття запроектовані допоміжні приміщення, а саме санвузли (в тому числі інклюзивний), кімнату медпункту, технічні приміщення. 

Додатковий аварійний вихід з приміщення укриття передбачено тунелем до місця віддаленого від основної частини будівлі для уникнення завалу.

Плани поверхівє у картках помешкань
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ПП «Львівбудінест»

ПП «Львівська Британія»

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(032) 242-04-37
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 6/24/2024 становить 40.61 грн.
Відділи продажу
Львів, вул. Володимира Великого, 10
© 2024  Велика Британія. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.